Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  golf 3 gti
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Prodavam Golf 3 Gti 2,0 85 kw 94 god
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 1994

  250000

  Марка VW Volkswagen

  Модел golf 3 gti

  Рачен

  Шасија

  Бензин

  Мотор 2000

  Потрошувачка -100km

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


ace
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
078260001

 
Локација
ВИДЕНО: 387
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО