Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Продавам комода за телевизор со три фиоки и плакар
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Продавам комода за телевизор со три фиоки и плакар со полици. Изработени се од дрво, боја темно кафеава/венге.
Димензиите се прикажани на една од сликите.
Цена 11000 денари за сите парчиња. Телефон за контакт 071399865
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Мебел Инвентар и Уредување

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Ацо
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
071399865

 
Локација
ВИДЕНО: 1396
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО