Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Ford focus
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Ford Focus ful oprema registtirana zelen karton napraven komplet servis
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 2007

  180500

  Марка Ford

  Модел Focus

  Рачен

  Шасија

  Дизел

  Мотор

  Потрошувачка -100km2007

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Daniel
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
070978737
070978737

 
Локација
ВИДЕНО: 1227
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО