Pazar5 Бесплатен огласникloading...

WV POLO 1.9D / 1998

Број на оглас: 5764 | Објавен на: 29.06.2016 во 15:34


ЦЕНА: По договор


Опис

Tonirani Stakla , Elektrika na stakla , Centralni zakluchuvanje ,
Potroshuvachka :
Gratska 5lt/100km
Otvoreno 4lt/100km
Kombinirano 4.5lt/100km
Registrirana cela godina .
078/335-125 - Toni
VREDI DA SE VIDI


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
1998 
Километража:
150000 
Марка:
VW Volkswagen 
Модел:
Polo 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
1.9 
Потрошувачка-100km:

КОНТАКТ

Име:
Тони
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова