Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Стан за туристи
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Aпартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, - Билјанини извори , 40 м2 , две соби , 4 кревети , комплет опремена кујна , купатило,тераса,бесплатен паркинг,интернет.Апартманот е оддалечен 10 мин. од плоштадот и 5 мин.од кејот(пешки).10 минути се оддалечени плажите Куба Либре и Кадмо. Цената е за целиот апартман за четири особи.
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Туризам и Настани

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Dimitar Nikolovski
Охрид
Е-маил ПОРАКА
075458075

 
Локација
ВИДЕНО: 1728
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО