Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Ние нудиме студ...
Цена: €

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Se prodava Renault 11, benzin-plin
ЦЕНА: 430 EUR
Вид на оглас: Се продава
Prodavam \\ RENAULT 11, so atestiran plinski ured, zacuvana, so istecena registracija, kolata e pali vozi
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 1988

  0

  Марка Renault

  Модел 11

  Рачен

  Шасија

  Плин

  Мотор

  Потрошувачка -100km1988

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Goran
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
078/427-747

 
Локација
ВИДЕНО: 646
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО