Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Ние нудиме студ...
Цена: €

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  ITALIJANSKI SADNICI NA LESNIK SO DOGOVOR ZA OTKUP
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Нудиме садници и откуп на лешници. Даваме информации за лешници кои успеваат во Македонија, со комплетна документација од Италијанска реномирана фирма која 5 години соработува со нашата фирмата . Преку 500 хектари се веќе посадени во Македонија и имаме одлични резултати од досега засадените садници.

За повеќе информации повелете и посетете не во нашата плантажа каде ќе можете да се информирате за се во врска со садниот материјал и се друго што би ве интересирало за лешникот.

Ќе имаме садници за во есен.Резервации до oktomvri. – 075/240-925
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Животни на фармата Растенија

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Sase
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
075 240 925
075 240 925

 
Локација
ВИДЕНО: 873
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО