Pazar5 Бесплатен огласникloading...

SAMSUNG GALAXY S3 MINI GT-I8190..orginal..TOP CENA

Број на оглас: 479 | Објавен на: 21.05.2014 во 06:15


ЦЕНА: 8000 MKD


Опис

SO 24 MESECI GARANCIJA
NEVERLOK
BELA BOJA
FULLL PAKOVANJE
za kesss ekstra cena


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Мобилни телефони Таблети

КОНТАКТ

Име:
goran
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова