Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  SE PRODAVA OPEL ASTRA 2.0DTL 16v
ЦЕНА: 2.2 €
Вид на оглас: Се продава
Se prodava OPEL ASTRA 2.0DTL 16v
60kw / 82ks, 1998 godina
- Registrirana do Oktomvri 2017 godina
- Elektrika na soncev krov
- Elektrika na stakla
- Atest folii na stakla
- Elektrika na retrovizori
- Motor na lance ECOTEC
- Smeneto maslo i site filtri
- Kluc so dalecinsko zaklucuvanje
- Fabricko radio
- Aluminiumski bandasi 15-ki so 4 letni gumi FULDA 185/65/15
- 4 zimski gumi FIRESTONE 185/65/15
- Evro kuka originalna OPEL
Vo odlicna sostojba...
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 0

  0

  Марка Opel

  Модел ASTRA

 

  Шасија

  Дизел

  Мотор

  Потрошувачка -100km

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Aleksandar
Македонски Брод
Е-маил ПОРАКА
078-274-367

 
Локација
ВИДЕНО: 704
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО