loading...

alu badazi 14

Број на оглас: 4623 | Објавен на: 04.11.2016 во 18:03


ЦЕНА: 6000 MKD


Опис

prodavam cetiri aluminski bandazi 4x100
za golf opel i dr
badazite se vo dobra sostojba
cena fiksna
mozna zamena za celicni so gumi


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автоделови и Опрема

КОНТАКТ

Име:
goran
Град:
Крушево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова