Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Bezicna tastatura i glusec-Air Mouse
ЦЕНА: 1000 MKD
Вид на оглас: Се продава
Main functions:

boja crna

1. English Keyboard;
2. Wireless Keyboard;
3. 2.4GHz Wireless;
3. For Gaming;
4. For TV BOX PC Laptop Tablet;

5. PC Reomte for Home entertainment, multi-media education, training, conference,presentation controlled with computor.
6. Remote control for Google Andrid TV dongle.

7. Wireless connection, smart&portable size

8. To enjoy PC Multi-media Entertainment at home
9. Convenient& efficient for Conference, Presentation& lecturing
10. To share large TV and projector screen
11. Large PAD for handwrite
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Делови за Компјутери и додатоци

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


online prodavnica
Велес
Е-маил ПОРАКА
075/375-855

 
Локација
ВИДЕНО: 2339
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО