Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  GPS NAVIGACIJA IGO PRIMO 5
ЦЕНА: 4000 MKD
Вид на оглас: Се продава
Nova komplet - odlicna e.
Igo mapi
Main Features:
* 5 inch common resolution touch screen
* Flash Memory(ROM)-4GB
* RAM 128MB
* External - SD Card ,support (2GB,4GB,8GB,16GB,32GB)
* CPU:MS2531 800MHZ
* Full frequency FM transmitter: output audio from this navigator to your car stereo
* Earphone port for audio output
* Audio Player/Video Player/Photo browser/Calculator/Unit converter/Calendar/Games
* Battery: 1500MAH. Working time: 1.5 - 2 hours
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија ТВ Фотоапарати ДВД GPS-Уреди

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


online prodavnica
Велес
Е-маил ПОРАКА
075/375-855

 
Локација
ВИДЕНО: 1799
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО