Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Gips karton i moleraj

Број на оглас: 4544 | Објавен на: 20.07.2020 во 16:28


ЦЕНА: По договор


Опис

Kvalitetna izvedba na pregradni zidovi,spusteni plafoni,i na site vidovi molerofarbarski i fasaderski raboti.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Услуги

КОНТАКТ

Име:
Aleksandar
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова