Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Deloven Porstor kaj Enmon avtokomanda

Број на оглас: 34515 | Објавен на: 19.12.2022 во 22:38


ЦЕНА: По договор


Опис

Се изнајмува деловен простор во непосредна близина на EAST GATE MALL.

квадратура 179m2


Деловниот простор поседува:
-Рецепција
- централен систем за климатизација (ВРФ) високо енергетски објект со ниски трошоци за загревање и ладење

-Сопствен паркинг

-24/7 видео надзор и патролно обезбедување
-два лифта (еден панорамски лифт)
Деловниот простор располага со 6 канцеларии,опремена кујна,два тоалети М и Ж,
Достапот до деловниот простор е брз,наутро брзо се стигнува до него без гужви како од централните градцки подрјачва така и од периферијата на Скопје, исто така брз излез од градот кон автопат, лесен е за пристапот и за странци луѓе што не го познаваат градот. Цената е по договор во зависнот од времето на издавање.
Контакт: +38972228376 Гордан


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
180
Катови:
1
Соби:
6
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
Trajanka Milenkovic
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова