Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Spalna lezaj

Број на оглас: 34513 | Објавен на: 30.11.2022 во 14:36


ЦЕНА: По договор


Опис

Prodavam rasklopena spalna vo komplet so latofleks 180x200


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Мебел Инвентар и Уредување

КОНТАКТ

Име:
Silvana
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова