Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Издавам стан во Автокоманда

Број на оглас: 34499 | Објавен на: 24.11.2022 во 20:42


ЦЕНА: 18000 MKD


Опис

Издавам стан со три спални соби, дневна со кујна и трпезарија, една бања. Станот се грее на железарско парно. Има 2 балкона, подрум, има лифт и паркинг простор позади зграда. Станот е целосно опремен и веднаш вселив.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
75
Катови:
3
Соби:
4
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
Звонко Марковски
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова