Pazar5 Бесплатен огласник
Reno velsatis 3.0tdi godina 2004

Број на оглас: 34498 | Објавен на: 24.11.2022 во 18:24


ЦЕНА: По договор


Опис

Reno velsati 3.0 tdi god 2004 so full oprema aftomatik klima koza nabigacija tempomat senzori napred nazad moze zamena za nesto pomalo vozilo za pocetnik


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2004 
Километража:
 
Марка:
Renault 
Модел:
Velsatis 
Менувач:
Автоматски 
Шасија:
 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
3.0 tdi 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Sadat zejnullahu
Град:
Куманово
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова