Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Сушара за алишта

Број на оглас: 34494 | Објавен на: 24.11.2022 во 08:26


ЦЕНА: 100 €


Опис

Сушара половна Горење, 100% исправна, има простор за договор. 072252425


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Бела техника и Апарати за домаќинство

КОНТАКТ

Име:
vesna ivanovska
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова