Pazar5 Бесплатен огласник
Se prodava

Број на оглас: 34487 | Објавен на: 21.11.2022 во 12:06


ЦЕНА: По договор


Опис

Kolata e vo odlicna sostojba


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2010 
Километража:
130.000-140.000 
Марка:
Nissan 
Модел:
Qasqai 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Теренско 4x4 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
1.6 
Потрошувачка-100km:
7.5L 

КОНТАКТ

Име:
Петар Стојанов
Град:
Кавадарци
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова