Pazar5 Бесплатен огласник
Prodavam stolici

Број на оглас: 34483 | Објавен на: 20.11.2022 во 14:58


ЦЕНА: По договор


Опис

Продавам столици за чајџилници, ресторани или кафулиња. Од 5 врсти по 100 комада. Нови и половни, користени само една сезона. Екстра поволна цена. Моб. 077970913


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Мебел Инвентар и Уредување

КОНТАКТ

Име:
Miki
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова