Pazar5 Бесплатен огласник
Brana

Број на оглас: 34481 | Објавен на: 19.11.2022 во 22:42


ЦЕНА: По договор


Опис

Se prodava Brana trokrilna
Cena 12000den
Mob. 071-614-509


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Земјоделски и Шумски возила

КОНТАКТ

Име:
Violeta
Град:
Неготино
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова