Pazar5 Бесплатен огласник
Pravosmukalka

Број на оглас: 34480 | Објавен на: 19.11.2022 во 22:40


ЦЕНА: По договор


Опис

Se prodava pravosmukalka
1800W
Cena 2500 den


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Бела техника и Апарати за домаќинство

КОНТАКТ

Име:
Violeta
Град:
Неготино
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова