Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Iskopi so bager i prevoz na pesok

Број на оглас: 34475 | Објавен на: 19.11.2022 во 09:30


ЦЕНА: По договор


Опис

Vrsime sekakov vid na iskopi so bager prevoz na pesok tampon humusna zemja


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Услуги

КОНТАКТ

Име:
Zoki
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова