Pazar5 Бесплатен огласникloading...

SE PRODAVA POLUPRIKOLKA NISKONOSECA

Број на оглас: 34467 | Објавен на: 17.11.2022 во 13:37


ЦЕНА: 11000 €


Опис

Se prodava poluprikolka niskonoseca marka Akerman 2004 godina sega uvezena site davacki se cisti do registracija


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Тешки воз. Комбиња Виљушкар

КОНТАКТ

Име:
Сашко Стоилов
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова