Pazar5 Бесплатен огласник
SE PRODAVA SPECIJALNO VOZILO MARKA IVEKO

Број на оглас: 34466 | Објавен на: 17.11.2022 во 19:33


ЦЕНА: 5000 €


Опис

Se prodava specijalno vozilo za prevoz na gradezni masini marka Iveko 2006 godina


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Тешки воз. Комбиња Виљушкар

КОНТАКТ

Име:
Сашко Стоилов
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова