Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Prodavam kola

Број на оглас: 34460 | Објавен на: 15.11.2022 во 16:31


ЦЕНА: По договор


Опис

Kolata e vo odlična sodtojba


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2009 
Километража:
130.000-140.000 
Марка:
BMW 
Модел:
 
Менувач:
Автоматски 
Шасија:
Лимузина 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
Dizel 
Потрошувачка-100km:
6.0L 

КОНТАКТ

Име:
Gordana panova
Град:
Кочани
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова