Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Продажба на стан

Број на оглас: 34235 | Објавен на: 10.09.2022 во 21:40


ЦЕНА: По договор


Опис

Се продава 90м2 стан во центар на Охрид, скалеста зграда кружно Охридска Банка.
2 спални соби (едната со тераса)
1 тоалет
Дневна соба (со тераса)
Кујна (со тераса)
Ориентација - југ
Подрум 4м2
Приватен паркинг со рампа.
Цена по договор. Тел.078416151


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
90
Катови:
Соби:
Тип:
Продавање

КОНТАКТ

Име:
Katerina
Град:
Охрид
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова