Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Prodacam plac

Број на оглас: 34163 | Објавен на: 23.08.2022 во 19:15


ЦЕНА: По договор


Опис

Se prodava 3 dekara Plac Velesko selo Omorani placot se naoga megu dve reki Babuna I Crnuska.
070816480


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Плацови Ниви и фарми

КОНТАКТ

Име:
Maja
Град:
Велес
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова