Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Shevrolet aveo

Број на оглас: 34061 | Објавен на: 19.07.2022 во 13:21


ЦЕНА: По договор


Опис

Se prodava shevrolet aveo 2006 g so Klima benz-plin registrirana do 12-2022 plus 4 zimski gumi


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
Километража:
170.000-180.000 
Марка:
Chevrolet 
Модел:
Aveo 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Хачбек 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
1.2 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
ЃОРЃИ БОЖИНОВСКИ
Град:
Велес
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова