Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Aiwa cd playe radio

Број на оглас: 33878 | Објавен на: 07.06.2022 во 20:46


ЦЕНА: 999 MKD


Опис

Се прода Aiwa radio ,cd player побарајте ме на тел.070309221


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Бела техника и Апарати за домаќинство

КОНТАКТ

Име:
Deljo Stojanov
Град:
Гевгелија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова