Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Се издава стан гарсоњера Аеродром

Број на оглас: 33744 | Објавен на: 14.05.2022 во 12:07


ЦЕНА: По договор


Опис

Се издава нов стан -гарсоњера во населба Аеродром, 2 кат , со балкон .
Наместен, и вселив од 17 јуни.ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
35
Катови:
2
Соби:
1
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
митра митревска
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова