loading...

Peugeot 308

Број на оглас: 32384 | Објавен на: 05.06.2021 во 22:48


ЦЕНА: По договор


Опис

Se prodava Peugeot 308
Cena 5199 evra


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2011 
Километража:
170.000-180.000 
Марка:
Peugeot 
Модел:
308 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
1.6  
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Branko Ristov
Град:
Кочани
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова