loading...

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ 400м2 во Кочани

Број на оглас: 31923 | Објавен на: 25.03.2021 во 17:08


ЦЕНА: По договор


Опис

Се продава плац 400м2 во Кочани
телефон за контакт : 078295445


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Плацови Ниви и фарми

КОНТАКТ

Име:
Svetlana
Град:
Кочани
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обноваhttps://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk