loading...

Ford focus

Број на оглас: 31297 | Објавен на: 25.11.2020 во 18:14


ЦЕНА: По договор


Опис

Se prodava Ford Focus 1.6 tdci 2006g. Kolata ima napraveno servis ima 4 novi gumi nov akumulator prva registracija vo makedonija april 2019. Kolata e vo top sostojba. Poveke inf na 076 363 583


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2006 
Километража:
150.000-160.000 
Марка:
Ford 
Модел:
Focus 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Хачбек 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
1.6 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
trajce
Град:
Виница
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова

https://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk