loading...

Opel Corsa 1.0

Број на оглас: 31010 | Објавен на: 23.10.2020 во 18:31


ЦЕНА: 1200 €


Опис

Автомобилот има направено голем сервис сменето ланче и лагери, масло и филтер, нови гуми 4, регистрирана до август 2021 година. Автомобилот се продава поради купен нов автомобил.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2000 
Километража:
130.000-140.000 
Марка:
 
Модел:
Opel Corsa 1.0 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Мал Автомобил 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
1.0 
Потрошувачка-100km:
5.0L 

КОНТАКТ

Име:
Predrag Petreski
Град:
Кичево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова