loading...

Notebook Lenovo G50-45 4gb ram , 1Tb hdd

Број на оглас: 30775 | Објавен на: 29.09.2020 во 18:17


ЦЕНА: 14000 MKD


Опис

Prodavam Notebook Lenovo G50-45 A6-6310/4GB/1TB/R5 M230 2GB/15'6'' HD LED/DVDRW/BT/Black/No OS . Zacuvan e, i e vo odlicna sostojba Telefon za kontakt - 075-981-061. Krste


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Компјутери (Комплет)

КОНТАКТ

Име:
Krste Malovski
Град:
Битола
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова