Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  OPEL CORSA 1.2 TWINPORT PLIN-ATES full 1BOJA 2005g
ЦЕНА: 2450 €
Вид на оглас: Се продава
SOCUVANA OPEL CORSA C 1.2-TWINPORT 59kw/80ks...ATESTIRAN PLIN...PROIZV. 2005g...FULL OPREMA KLIMATRONIC-raboti...1-BOJA...REGISTR. DO 18/10/2020g......REDOVNI SERVSI......078/272.333

loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 0

 

  Марка Opel

  Модел corsa C

 

  Шасија

  Плин

  Мотор 1.2-TWINPORT

  Потрошувачка -100km

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


zoran stojanovski
Скопје
Е-маил ПОРАКА
078272333

 
Локација
ВИДЕНО: 70
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО