loading...

AUDI A4 2005g2.0d 170ks

Број на оглас: 29957 | Објавен на: 20.07.2020 во 20:20


ЦЕНА: 2050 €


Опис

Se prodava celo za delovi vo mn dobra sostojba


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2005 
Километража:
250.000-260.000 
Марка:
Audi 
Модел:
A4 
Менувач:
Автоматски 
Шасија:
Седан 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
2.0 
Потрошувачка-100km:
6.5L 

КОНТАКТ

Име:
Blagojce Milcevski
Град:
Кочани
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова