loading...

Bareame frizer/frizerka/ucenik/ucenicka

Број на оглас: 29864 | Објавен на: 09.07.2020 во 17:43


ЦЕНА: По договор


Опис

Frizerski salon vo centarot na Skopje bara frizer/frizerka so rabotno iskustvo tel. 071285290


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Работа

КОНТАКТ

Име:
Biljana
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова