loading...

Se Prodava

Број на оглас: 29814 | Објавен на: 04.07.2020 во 11:55


ЦЕНА: 1490 €


Опис

Kolata e so desen volan I so angliski dokumenti


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2008 
Километража:
190.000-200.000 
Марка:
Citroën 
Модел:
C 4 , VTR + 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Хачбек 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
1.5 
Потрошувачка-100km:
4.5L 

КОНТАКТ

Име:
Trajan
Град:
Кочани
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова

https://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk