loading...

Se prodava kuka vo centarot na Kicevo

Број на оглас: 29813 | Објавен на: 04.07.2020 во 10:55


ЦЕНА: По договор


Опис

Se prodava kuka so dvorno mesto vo centarot na Kicevo sproti glavnata gradska posta so moznost za dogradba
Cena po dogovor
Tel 071 320 056 070 842 068
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Куќи Вили
Површина:
Катови:
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
Zoran Poposki
Град:
Кичево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова