loading...

Kombajn Zmaj 133

Број на оглас: 29510 | Објавен на: 07.06.2020 во 20:52


ЦЕНА: По договор


Опис

Prodavam kombajn Zmaj-133 vo odlichna sostojba, spremen za rabotna sezona so full oprema..


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Земјоделски и Шумски возила

КОНТАКТ

Име:
Vancho
Град:
Виница
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова

https://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk