Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  apartmani i studija vo centar
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
se izdavaat studija i apartmani vo centarot na Ohrid. Studijata se opremeni so mini kujna, kupatilo, TV. WIFI, P, klima
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Станови

  Површина 0.1

  Катови

 Соби 1

 Тип Изнајмување

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Eli
Охрид
Е-маил ПОРАКА
071544899

 
Локација
ВИДЕНО: 61
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО