Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦



СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА










loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  SSANGYONG KYRON 2.0 CDI - 4x4, 2008god
ЦЕНА: 5500 €
Вид на оглас: Се продава
PRODAVAM SSANGYONH KYRON 2.0 CDI - SO MERCEDES MOTOR
* REGISTRIRAN CELA GODINA
* SO EL. REDUKTOR (4x4) 2H-4H-4L
- CLIMA/ Climatronic
- BORD KOMPJUTER
- Tempomath
- PARKING SENZORI
- ELEKTRIKA KOMPLETNO
- ABS, ESP...
- CENTRALNO ZAKLUCAVANJE
- ALUMINSKI FELNI
I MNOGU DRUGA OPREMA...
KOLATA E REDOVNO ODZAVANA I SERVISIRANA
SO KOMPLETEN SERVIS SEGA NAPRAVEN
-ULJE VO MOTOR SO SITE FILTRI SMENETO
-PLOCKI ZA KOCNICI NOVI STAVENI
SO REALNA KILOMETRAZA
GIPOT E VO SUPER SOSTOJBA.
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 2008

  150.000-160.000

  Марка Ssangyong

  Модел KYRON

  Рачен

  Шасија Теренско 4x4

  Дизел

  Мотор

  Потрошувачка -100km

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


ANDONOV NOVICA
Скопје
Е-маил ПОРАКА
078406628

 
Локација
ВИДЕНО: 129
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите



© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО