Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 4
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
ВО КАРПОШ 4 ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ГРАДИНКАТА СЕ ПРОДАВА 66М2 СТАН СО 7М2 ЛОГИЈА ТЕРАСА +6М2 ПОДРУМ, НА 2/4 КАТ, СО ПАРНО, СМЕНЕТИ ПРОЗОРИ И ВЛЕЗНА ВРАТА,ОРИЕНТИРН ЈИ/СЗ, СО ИЛ Ш.6596
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Станови

  Површина

  Катови 2

 Соби

 Тип Продавање

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


ВЛАДО И ВИКИ
Скопје
Е-маил ПОРАКА
070260529
070361470

 
Локација
ВИДЕНО: 176
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО