Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Masaza078469665...
Цена: По договор

Vip Masazi Tranny +389765506...
Цена: По договор

Trans Masaza 077642494 Vip-d...
Цена: 3000 MKD

...
Цена:

...
Цена:
  Барам шанкери и келнери за работа на Плажа Немо во
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Барам шанкери и келнери за работа на Плажа Немо во Охрид за период од 01 Јули до 01 Септември 2020 година. Работно време од 10.00 часот до 18.00 часот секој ден (вклучително сабота и недела). Дневница за шанкер 800,- денари, за келнер 500,- денари.
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Работа

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Ахил
Охрид
Е-маил ПОРАКА
075679396

 
Локација
ВИДЕНО: 295
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО