loading...

Pudlica

Број на оглас: 28875 | Објавен на: 20.03.2020 во 14:15


ЦЕНА: 250 €


Опис

Se prodavaat kutrinja od rasata toy poodle istite voopsto ne se mitarat i odlicni se za so deca i vo domasni uslovi.
Kutrinjata se od roditeli so ista rasa na toy poodle.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Домашни Миленичиња

КОНТАКТ

Име:
Jasmina
Град:
Кочани
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова