Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  FIAT Punto 1.2 44kW 1996 година
ЦЕНА: 800 €
Вид на оглас: Се продава
Продавам FIAT Punto 1996 година. 4 нови зимски гуми (Tigar Wintera). Колата е одржувана редовно. ABS, АirBag, Servo волан. Колата е регистрирана до 27.06.2020, зелен картон. Мала потрошувачка.
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 1996

  170.000-180.000

  Марка Fiat

  Модел Punto

  Рачен

  Шасија Мал Автомобил

  Бензин

  Мотор

  Потрошувачка -100km6.0L

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Сашо
Охрид
Е-маил ПОРАКА
078375518

 
Локација
ВИДЕНО: 202
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО