Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  bandazi 4x100 15
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
bandazite se zdravi pravi izvadeni od renault laguna 97ma originalni fabricki od kolata

dijametar 15inch
dupki za shtrafovi 4
rastojanie pomegu shtrafovi 100mm
centralna dupka 60.1mm
shirina na bandash 6.5J
ofset na bandash ET50
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автоделови и Опрема

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


miki
Македонски Брод
Е-маил ПОРАКА
072 273 595

 
Локација
ВИДЕНО: 149
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО