loading...

Продавам дигитален фотоапарат Sony

Број на оглас: 28678 | Објавен на: 22.02.2020 во 23:33


ЦЕНА: По договор


Опис

Продавам дигитален фотоапарат SONY Cyber-shot DSC-S3000.Фотоапаратот е во одлична состојба.Користен е сосема малку,скоро нов.Со него следува оригинална Sony футрола.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
ТВ Фотоапарати ДВД GPS-Уреди

КОНТАКТ

Име:
Кристијан
Град:
Кичево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова